MEDIAX

Rolety zewnętrzne, żaluzje, zabudowy, bramy, napędy ...

Zabudowa balkonów szybami przesuwnymi

Zabudowy balkonów posiadają szereg niepodważalnych zalet. Spośród wielu z nich jedna jest szczególnie ważna i bardzo doceniana przez ich posiadaczy. Czy zabudowa balkonu może pełnić rolę dodatkowej bariery antywłamaniowej?

Na czym tak naprawdę polega utrudnienie złodziejowi dostania się do naszego mieszkania?

Wiele osób myśli, że potrzebne są solidne i wielkie zamki, pancerne drzwi lub inne równie potężne zabezpieczenia. Tymczasem często wystarczy tylko utrudnić nieco dostanie się do mieszkania aby amatorzy cudzej własności odpuścili realizację swoich niecnych planów. Balkony na parterach czy nawet na pierwszych piętrach są często najsłabszym ogniwem i dlatego zabudowanie ich skutkuje znacznym podniesieniem poziomu bezpieczeństwa.

Mogłoby się wydawać, że zabudowa balkonu ze szkła i aluminium nie jest czymś szczególnym, jednak utrudnia ona dostanie się na balkon w znaczącym stopniu. Filigranowo wyglądające szyby zabudowy balkonu są hartowane i niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju przeciążenia i uderzenia. Taką szybę można oczywiście zbić, jednak hałas jest tak duży że zaalarmowana zostanie cała okolica i żaden złodziej nie będzie w stanie pozostać niezauważony.

Cena za m2 (ceny brutto):

  • szyba zwykła 4 mm
  • szyba hartowana 4 mm
  • szyba hartowana 6 mm
  • szyba bezpieczna klejona 3.3.1

Istnieje możliwość zastosowania szyby pomalowanej na kolory RAL - indywidualna wycena.

MEDIAX Halina Chojnacka, ul. Pszczela 12, 87-800 Włocławek  |  Telefon: +48 604 540 649  |  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.